InoBeast

Follow Us:

INOBEAST istorija

KAS MES ESAME?

Esame šeimos įmonė, kurios aistra yra elektrinės transporto priemonės ir meilė gamtai. Mes prekiaujame kruopščiai atrinktais elektriniais dviračiais ir motociklais bei jų komponentais ir dalimis. Mes siekiame užtikrinti, kad mūsų klientai turėtų galimybę pasirinkti aukščiausios kokybės ir patikimus produktus, kurie leistų jiems mėgautis nuostabia elektrinių transporto priemonių patirtimi.

Mes suprantame, kad svarbu ne tik turėti efektyvius ir patikimus elektrinius dviračius ar motociklus, bet ir rūpintis aplinka. Todėl mes nuolat siekiame vystyti tvarias ir ekologiškas transporto priemones, kad padėtume sumažinti žalingą poveikį aplinkai. Mūsų įmonė yra ne tik prekyba, bet ir gyvenimo būdas, kuris atspindi mūsų įsitikinimus ir vertybes.

Jei ieškote aukščiausios kokybės ir patikimų elektrinių dviračių ir motociklų, kurie taip pat atitiktų jūsų aplinkosaugos ir tvarumo reikalavimus, apsilankykite mūsų svetainėje www.inobeast.lt. Čia rasite mūsų pasirinkimą ir sužinosite daugiau apie mūsų prekes ir paslaugas. Atraskite savo idealų elektrinį dviratį ar motociklą su INOBEAST!

Reikia pagalbos renkatis produktus?

Mes jums padėsime

Klientų Aptarnavimas

Mūsų klientų aptarnavimo komanda yra pasiruošusi padėti jums bet kuriuo metu, jei turite klausimų ar problema dėl savo užsakymo, paskyros ar siuntimo informacijos. Mes vertiname jūsų pasitikėjimą ir dėkojame, kad pasirinkote mūsų paslaugas. Prašome kreiptis į mus bet kuriuo metu, jei jums reikia pagalbos.

Produktų aptarnavimas

Mūsų produktų aptarnavimo komanda yra pasiruošusi padėti jums pasirinkti tinkamą dviratį - teiksime rekomendacijas dėl dydžio ir dalinės informacijos apie tai, kaip geriausia važiuoti ir naudoti dviratį, taip pat informuosime apie turimus išteklius. Mes visada pasirengę jums padėti - kreipkitės į mus su bet kokiais klausimais ar prašymais

Shopping cart close