Prekių keitimas ir grąžinimas

 1. Pirkėjas turi teisę atsisakyti prekių pirkimo-pardavimo sutarties per 14 (keturiolika) dienų nuo prekių gavimo dienos, be jokios priežasties.
 2. Grąžinant prekes, jos turi būti nepažeistos, nenaudotos ir nesugadintos, turėti originalią pakuotę ir etiketes.
 3. Norėdamas grąžinti prekes, Pirkėjas turi užpildyti grąžinimo formą, kurioje nurodo prekių pavadinimą, kiekį ir kitus reikiamus duomenis.
 4. Grąžinant prekes, prekių siuntimo išlaidas gali prisiimti Pirkėjas arba pardavėjas, priklausomai nuo situacijos.
 5. Jei Pirkėjas pageidauja keisti prekes, pardavėjas turi pasiūlyti analogiškas prekes arba kitas alternatyvas.
 6. Prekių grąžinimo proceso metu, Pirkėjas turi būti laikomas informuotu apie grąžinimo statusą ir kitus susijusius klausimus.
 7. Grąžinant prekes, Pirkėjui turi būti grąžintas visi sumokėti pinigai už prekes, įskaitant pristatymo arba siuntimo išlaidas.
 8. Pirkėjui turi būti suteikta galimybė grąžinti prekes patogiu jam būdu, pvz., paštu arba kurjerio paslaugomis.
 9. Pirkėjas turi laikytis saugaus prekių naudojimo ir tvarkymo rekomendacijų iki prekių grąžinimo.

INOBEAST.COM gražinimo forma

Kokybiškos Prekės keitimas ir grąžinimas

Jei įsigytos prekės yra tinkamos kokybės, Pirkėjas turi teisę per 14 dienų nuo prekių gavimo pakeisti pirktas prekes į kitas su tuo pačiu prekės vertės lygiu, taip pat forma, spalva, modeliu ar komplektu, arba grąžinti prekes pardavėjui ir gauti atgal sumokėtą kainą.

Pirkėjo prašymas dėl prekių keitimo arba grąžinimo bus patenkintas tik tuomet, jei prekės nebuvo naudojamos, nepažeistos, išlaikė savo pradinį būklę ir Pirkėjas gali pateikti įrodymus, patvirtinančius, kad prekes jis įsigijo iš konkrečio pardavėjo.

Negrąžinamos Prekės

Pagal Vartotojų/Pirkėjų įstatymą Mažmeninės prekybos taisyklių 17 punkte numatomas negrąžinamų Prekių sąrašas. Remiantis šiuo sąrašu dviračiai/elektriniai dviračiai/el.paspirtukai ir jų dalys yra negrąžinamos prekės, gali būti gražinamos tik pardavėjui sutikus.

Kokybiška prekė laikoma tokia, jei ji neatitinka šių sąlygų: jos galiojimo laikas dar nesibaigė, ji neapima draudžiamų sudedamųjų medžiagų, ji nepasikeitė dėl netinkamos laikymo prieš pristatymą pirkėjui, jos konsistencija ir savybės nepakito ir ji nepažeista mechaniniu būdu ar kitais būdais neturi trūkumų kokybės atžvilgiu.

Kai perkama nuotoliniu būdu internetinėje parduotuvėje inobeast.com , negrąžinamų prekių sąrašas numatomas Lietuvos Respublikos civiliniame kodekse, 6.228 straipsnyje. Tarp negrąžinamų prekių, kurios yra tinkamos kokybės ir įsigytos nuotoliniu būdu, yra prekės, kurios greitai genda, pagamintos individualiai užsakymu ir pagal išmatavimus, išpakuotos asmens higienos prekės ir kt.

Už grąžinamos prekės komplektaciją atsako pirkėjas, jei prekė nėra tinkamai sukomplektuota, pardavėjas turi teisę atsisakyti grąžinti prekę.

Netinkamos Prekės grąžinimas

 1. Pardavėjas gali nemokamai pašalinti prekės trūkumus (pataisyti prekę).
 2. Pardavėjas gali nemokamai pakeisti netinkamos kokybės prekę tinkamos kokybės preke.
 3. Pardavėjas gali atitinkamai sumažinti kainą.
 4. Pirkėjas gali nutraukti sutartį ir pareikalauti sumokėtos sumos grąžinimo.

Kokybiškos prekės grąžinimo ar keitimo atveju grąžinimo išlaidas apmoka pirkėjas.

Grąžinant prekes, įsigytas internetinėje parduotuvėje www.inobeast.com, prašome užpildyti grąžinimo formą INOBEAST.COM gražinimo forma

Po prašymo patvirtinimo, prašome grąžinti prekes į INOBEAST nurodyta Omniva paštomatą Kauno RIMI Varnių paštomatas telefono numeris: +370 68520105

Būtina pateikti sąskaitą arba pirkimo kvitą kartu su preke.

Pretenzijos

Pirkėjas turi teisę kreiptis ir pateikti savo pretenzijas el.paštu info@inobeast.com 

Pagal įstatymą pardavėjas privalo atsakyti per 14 darbo dienų

Pinigų gražinimas

Suma, už kurią buvo sumokėta už prekes, bus grąžinama į kliento nurodytą banko sąskaitą per 10 darbo dienų nuo prekių grąžinimo dienos. Jei mokėjimas už įsigytas prekes buvo atliktas per elektroninės bankininkystės sistemą arba išankstinį banko pavedimą, suma bus grąžinama į mokėtojo banko sąskaitą per 10 darbo dienų nuo prekių grąžinimo dienos.

Prekės grąžinimo diena yra laikoma diena, kurią pardavėjas priima prekes arba kai pirkėjas pateikia įrodymą apie prekės išsiuntimą.

Ginčai tarp pirkėjo ir pardavėjo dėl prekių kokybės sprendžiami pagal įstatymuose numatytą tvarką.

Išsami informacija apie teisę atsisakyti sutarties arba pakeisti prekę prieinama velonova.lt internetinės parduotuvės pirkimo-pardavimo taisyklėse, kurias galite rasti ČIA.